SSS-Sık sorulan sorular

Kullanıcılar gerçek mi?
-Evet kullanıcılarımız tamamen gerçek kullanıcılardır. Hiç bir şekilde bilgisi olmadan indirme yapmazlar tüm kullanıcılarımız kendi istekleri doğrultusunda uygulama/oyununuzu indirirler ve kullanırlar.

Kullanıcılar hangi ülkeden indiriyorlar?
-Kullanıcılarımızın %99,9’u Türkiye’den ve Türkçe dili ile indirme yapıyorlar.

Kullanım nedir?
-Kullanım tüm kullanıcılarımızın toplamda uygulamanızı açma ve içerisinde gezinme sayısıdır. Bu hizmet ile minimum 3 gün uygulama/oyununuzun kullanıcıda yüklü olmasını ve kullanmasını sağlıyoruz. Aldığınız pakete göre 10 güne kadar çıkabilmektedir.

Anahtar kelime ile indirme nedir?
-Normal paketlerimizde kullanıcılar direk uygulamanızın mağaza girişine yönlendirilir ve bu şekilde indirme sağlanır. Ancak anahtar kelime ile indirme hizmetimizde Google Play Store’da verdiğiniz anahtar kelime aratılır, sizin uygulamanız bulunur ve indirilir. Böylece verdiğiniz anahtar kelimenizde yükselmeniz sağlanır. Ancak ilgili anahtar kelimede yükselmeniz anahtar kelimenin rekabetine, aldığınız indirme sayısına ve yorumlarınıza bağlıdır.

-Hizmeti günlere böl nedir?
-Bazı paketlerimizde sunduğumuz bu özellik sayesinde aldığınız hizmeti günlere bölerek Google tarafında tamamen organik olarak algılanmasını sağlıyoruz. Aldığınız hizmeti ne kadar çok güne bölerseniz o kadar çok faydalı olacaktır.

Teslim süresi ne kadar?
-Aldığınız pakete göre değişiklik göstermekle beraber 1-10 gün içerisinde teslim ediyoruz.